Domov / Podľa výrobcu / NZXT

NZXT Airflow ventilátor - 140mm


Žiadne hodnotenie.
Výkonný ventilátor se sníženým hlukem, průměr 140 mm, 1200 otáček/min, průtok 59.1 CFM, hlučnost 26.8 dBA, konektor 3pin + molex, červené podsvícení
Kategória: Chlazení
Záruka: 6 mesiacov
4 ks (Pripravené na odoslanie)
199,00 Kč , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do Listmania zoznamu. Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.

NZXT Airflow ventilátor - 140mm

Chlazení počítače je založeno na cirkulaci vzduchu a především ventilaci toho teplejšího ven ze skříně počítače. Přestože ventilátory uvnitř napájecích zdrojů do jisté míry tento problém řeší, jejich účinnost je mnohdy nedostatečná, v horších případech navíc produkují příliš mnoho hluku. NZXT tyto problémy řeší prodejem velice kvalitních ventilátorů, jejichž další generace právě přichází na náš trh.

Výkonný ventilátor se sníženým hlukem plastové konstrukce je určen jako náhrada za stávající méně kvalitní ventilátory v počítači, k dodatečnému chlazení procesorů i jiných komponent i celkovému zlepšení stavu proudění vzduchu uvnitř PC.

Ventilátor o průměru 140 mm a výšce 25 mm je opatřen kvalitními ložisky, které zaručují dlouhý bezproblémový provoz s průměrnou dobou životnosti 40 000 hodin. Rychlost lopatek chladiče je 1200 (+/- 200 otáček) otáček za minutu při minimální hlučnosti 26,8 dBA.

Celkové množství vzduchu, které během jedné hodiny ventilátorem proteče je přibližně 59,1 CFM. Ventilátor je napájen standardním 3pinovým konektorem + molex a má červené podsvícení. 

Facebook Komentáre
Facebook Pozvánka
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.